Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2962
Orochimaru Geri Dönecek mi?

Konu: Orochimaru Geri Dönecek mi?

Bu konu 7776 kez görüntülendi 15 yorum aldı ...

Giriş

• ###### REKLAM ALANI ######

http://img13.imageshack.us/img13/7212/orochimarufan.jpg Evet arkadaşlar şuan Naruto'da en çok merak ettiğim konu Orochimaru.Artık Naruto'nun hokage olmasını, Sasuke'nin köye geri dönmesini veya ninja savaşını umursamıyorum...Tek derdim Orochimaru http://www.animeindir.com/images/smilies/an3.gif Bildiğimiz gibi Totsuga Kılıç'ına mühürlendi.Çakrası da Kabuto'da saklı.Yani yaşadığını kesin biliyoruz.Sizce ilerleyen bölümlerde animeye geri dönecek mi? Benim düşüncem çakrasıyla

Bu konu 7776 kez görüntülendi 15 yorum aldı ...
    Orochimaru Geri Dönecek mi? 7776 Reviews

Konuyu değerlendir: Orochimaru Geri Dönecek mi?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 7776 kez incelendi.

1. HolyGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Orochimaru Geri Dönecek mi?

Evet arkadaşlar şuan Naruto'da en çok merak ettiğim konu Orochimaru.Artık Naruto'nun hokage olmasını, Sasuke'nin köye geri dönmesini veya ninja savaşını umursamıyorum...Tek derdim Orochimaru

Bildiğimiz gibi Totsuga Kılıç'ına mühürlendi.Çakrası da Kabuto'da saklı.Yani yaşadığını kesin biliyoruz.Sizce ilerleyen bölümlerde animeye geri dönecek mi?
      Benim düşüncem çakrasıyla kabuto'yu ele geçirip tekrar yılan sannin filizlenecek

Manga takipçileri de konuya katılırsa memnun olurum...

2. Nereden
      Kocaeli
      Dönerse manganın devam edeceğine işaret olur Naruto'nun gidişatına bakarak söyleyebilirim ki,bitçekmiş gibi duruyor...

3. Mesajlar
      1
      orochimarunun dönmesi için uzun bi süre geçmeli yada kabutoyla yapılan bi savaşta kabuto fazla çakra harcar orochimaru ortaya çıkar ben böyle düşündüm şuan .ayrıca katılıyorum bende bitişe gidiyor gibi narutoda bleach de bitecekmiş 3 büyüklerden bi op ayakta kalacak anlaşılan umarım naruto bitmez (

4. HolyGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Arthur Nickli Üyeden Alıntı
      orochimarunun dönmesi için uzun bi süre geçmeli yada kabutoyla yapılan bi savaşta kabuto fazla çakra harcar orochimaru ortaya çıkar ben böyle düşündüm şuan .ayrıca katılıyorum bende bitişe gidiyor gibi narutoda bleach de bitecekmiş 3 büyüklerden bi op ayakta kalacak anlaşılan umarım naruto bitmez (
      Yorumuna katılmadığım kısım ''ayrıca katılıyorum bende bitişe gidiyor gibi narutoda bleach de bitecekmiş 3 büyüklerden bi op ayakta kalacak anlaşılan''

Yavaş yavaş geliyor teoriler haydi kızlar saldırın topic'e

5. Mesajlar
      7
      geri gelmicek olsa zaten orochimaru ölürken bi şüphe bırakmazlardı

6. Nereden
      Mersin-Ankara
      5@I3G3 Nickli Üyeden Alıntı
      geri gelmicek olsa zaten orochimaru ölürken bi şüphe bırakmazlardı
      Katılıyorum...

7. Nereden
      Bolu, Turkey
      Hem bi düşünün Orochimaru'nun chakrası Kabutoda var kabutu elbet birisiyle dövüceşek ve orochimaru'nun chakrası kabutoyu ele geçirecek bildiğiniz gibi sasuke'yide böle ele geçirdiydi orochimaru yani geri dönebilir büyük ihtimal...

8. Mesajlar
      82
      Geri döneceğini zannetmiyorum. İtachi benim için yeterli zaten

9. Uchiha Sasuke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Nereden
      Konoha

Spoiler

Konu GryphoN tarafından (04-05-2012 Saat 22:29 ) değiştirilmiştir.

10. Mesajlar
      1
      he ayrıca yeni öğrendim yalan haber değilse Naruto : Akkipuden adı altında yeni bi seri başlatılıcakmış yani shippuden bitsede naruto bitmicek

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12