Konu: Shoujo Kakumei Utena

Bu konu 3572 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...

Giriş

• ###### REKLAM ALANI ######

Anime istek... Shoujo Kakumei Utena 39 bölümlük bir anime ne yazık ki tr altyazılı bulamadım ilgilenirseniz sevinirim...lütfennnnnn...... tür:Fantastik, Aksiyon, Drama, Komedi http://www.anime.gen.tr/animeinceleme/1/265-kapakresmi.jpg Tanıtım: Küçük prenses, anne-babasının ölümüne çok üzülmüş ve sürekli ağlamış. Bunu gören beyaz atlı prens, güzel prensesin göz yaşlarını silmiş ve ona bir yüzük vermiş. “Bu yüzük seni bana getirecek.” demiş. Prensten çok etkilenen prenses, kendi de bir

Bu konu 3572 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
    Shoujo Kakumei Utena 3572 Reviews

Konuyu değerlendir: Shoujo Kakumei Utena

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3572 kez incelendi.

1. siyahanka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Smile Shoujo Kakumei Utena

Anime istek...
      Shoujo Kakumei Utena

39 bölümlük bir anime ne yazık ki tr altyazılı bulamadım ilgilenirseniz sevinirim...lütfennnnnn......
      tür:
      [Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
      ,
      [Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
      ,
      ,

Tanıtım: Küçük prenses, anne-babasının ölümüne çok üzülmüş ve sürekli ağlamış. Bunu gören beyaz atlı prens, güzel prensesin göz yaşlarını silmiş ve ona bir yüzük vermiş. “Bu yüzük seni bana getirecek.” demiş. Prensten çok etkilenen prenses, kendi de bir prens olmaya karar vermiş. Utena Tenjou’ya, anne-babasının ölümünden sonra hatırlayamadığı biri tarafından, gül mühürlü bir yüzük verilir. Utena, bir gün onu, o kişiye götüreceği ümidiyle bu yüzüğü parmağından hiç çıkarmaz. Yeni transfer olduğu okul içinde garip olayların yaşandığı ve çoğu şeyin “Öğrenci Konseyi” üyelerinin elinde olduğu farklı bir yerdir. Utena’nın en iyi arkadaşını kıran “Öğrenci Konseyi” başkan yardımcısını düelloya çağırmasıyla her şey farklı bir boyut
      kazanır.

(Anime, 1997 yılında "Animasyon Kobe"de En iyi TV animasyonu ödülünü aldı. )

Shoujo Kakumei Utena 39 bölümlük anime serisi, 1 film ve 5 mangadan oluşan fantastik bir shoujo eseridir.
      Anime serisi 4 sezona ayrılır:

1.öğrenci Konseyi Destanı
      2.Siyah Gül Destanı
      3.Akio Ohtori Destanı
      4.Kıyamet Destanı
      .................................................. .................................................. .................................................. .....................
      Konu siyahanka tarafından (10-27-2013 Saat 15:22 ) değiştirilmiştir.