Konu: Upload Siteleri Konusunda Öneri ve Görüşleriniz!!!

Bu konu 6083 kez görüntülendi 11 yorum aldı ...

Giriş

• ###### REKLAM ALANI ######

Evet arkadaşlar! Bildiğiniz gibi uploadlarda kolaya kaçmak yerine sizin daha rahat dosya indirmenizi ve aynı anda birden fazla dosya indirmenize olanak sağlamasını da göz önünde bulunarak geçmişte Fileswap, Mediafire gibi sitelere upload yapıyordum... Fakat zamanla bu sitelerde sorunlar baş gösterdi ve o sitelere upload yapmayı bıraktım... Bu konuyu açmamın sebebi belki de yukarıda belirtilen özelliklere sahip bir upload sitesi bilen veya önerisi olan üyelerimizin fikrini almaktır. Fakat

Bu konu 6083 kez görüntülendi 11 yorum aldı ...
    Upload Siteleri Konusunda Öneri ve Görüşleriniz!!! 6083 Reviews

Konuyu değerlendir: Upload Siteleri Konusunda Öneri ve Görüşleriniz!!!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 6083 kez incelendi.

1. Nereden
      Ankara

Upload Siteleri Konusunda Öneri ve Görüşleriniz!!!

Evet arkadaşlar!

Bildiğiniz gibi uploadlarda kolaya kaçmak yerine sizin daha rahat dosya indirmenizi ve aynı anda birden fazla dosya indirmenize olanak sağlamasını da göz önünde bulunarak geçmişte Fileswap, Mediafire gibi sitelere upload yapıyordum... Fakat zamanla bu sitelerde sorunlar baş gösterdi ve o sitelere upload yapmayı bıraktım... Bu konuyu açmamın sebebi belki de yukarıda belirtilen özelliklere sahip bir upload sitesi bilen veya önerisi olan üyelerimizin fikrini almaktır. Fakat "Ben şuradan premium aldım bundan sonra uploadları premium aldığım siteye yapabilir misiniz?" gibi isteklerle gelmeyin lütfen!!! Amacımız bundan sonraki uploadlarımızı premium olmadan birden fazla indirme yapabilmeye olanak sağlayan sitelere yapmaktır. Bu bağlamda bildiğiniz bir site ya da önerilere açığız...

2. Nereden
      Mersin-Ankara

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
      (Premiumsuz indirme yapabiliyorduk diye hatırlıyorum.)

Bir kaç site daha var. Ama denemek gerek onları. (Belki bir kaç uygun seçenek daha olabilir.)

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

(Kararsız kalmıştım ama bu da premiumsuz hızlı indirme sağlıyor. Ama %99 da durma sorunu olabilir. Bir arkadaşımda böyle bir sorun çıkmıştı sanki.)
      Konu GryphoN tarafından (09-09-2013 Saat 18:57 ) değiştirilmiştir.

Premiumlu indirme yapabilmeyi sağlar..
      Ayrıntılı bilgi için

A
      NİME HAYATTIR...

3. Nereden
      Ankara
      Kardeş senin bu konuda bilgin çok iyi gerçekten... Ama bir dosyayı indirdikten sonra aynı siteden ikinci bir dosya indirirken şu kadar beklemelisiniz veya pre almalısınız diyorsa o site yaramaz bence... Çünkü ben de ilk animeye başlarken bu sıkıntılarla karşılaştım. Bu çok zaman kaybı oluyordu. Çoğu animeyi izlemekten bu sebepten vazgeçtim. Aynı sorunu kimse yaşasın istemem. Bu sebepten açtım konuyu... Mediafire ve fileswap iyiydi. Sorun yaşamasaydım iyi olurdu.

4. extremegk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu site gerçekten güzel hız sınırı bekleme yok aynı anda indirmede var ve yeni üyeliklere 5 gb alan veriyor bir üyelik teki alan dolduğu zaman yeni bir üyelik açıp ordan devam edilebilir sanırsam

Ayrıca sıfır reklam

Premiumsuz indirmenin yanında birde dosyanın linkin ne kdr süre sağlam kalcağıda önemli bence sınırsız indirme yapan çoğu sitede linkler 2 3 aya patlıyor diye biliyorm ama mediafire ve fileswap ve vuula da bunlar yok sanırsam
      Konu extremegk tarafından (09-10-2013 Saat 15:14 ) değiştirilmiştir.

5. Nereden
      Ankara
      extremegk Nickli Üyeden Alıntı

bu site gerçekten güzel hız sınırı bekleme yok aynı anda indirmede var ve yeni üyeliklere 5 gb alan veriyor bir üyelik teki alan dolduğu zaman yeni bir üyelik açıp ordan devam edilebilir sanırsam

Ayrıca sıfır reklam
      Wuala sitesini bir kere kullandım... Dediğin gibi hızı güzel ama sıkıntılı 5gb alan sadece bir iki seri uploadda biter hemen...

6. extremegk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Sc4ry_4ng3L Nickli Üyeden Alıntı
      Wuala sitesini bir kere kullandım... Dediğin gibi hızı güzel ama sıkıntılı 5gb alan sadece bir iki seri uploadda biter hemen...

ölede yeniden üyelik alabilirsin 1 seriyi tek üyeliğe sığdığını varsayarsak her seri için bir üyelik almak gerekicek tabi buda biraz uğraştırabilir

7. Nereden
      Ankara
      extremegk Nickli Üyeden Alıntı
      ölede yeniden üyelik alabilirsin 1 seriyi tek üyeliğe sığdığını varsayarsak her seri için bir üyelik almak gerekicek tabi buda biraz uğraştırabilir
      Mediafire sitesi gibi ilk üyelikte 50 Gb verse 3 üyelik alsam bir süre idare eder bizi...

8. Nereden
      hatay
      Turbobit nedersin onun pre linke çevirileri biraz fazla.

9. Nereden
      Ankara
      AriR Nickli Üyeden Alıntı
      Turbobit nedersin onun pre linke çevirileri biraz fazla.
      Pre bahsi gerektirmeyecek bir site biliyorsan onu söyle...

10. DanteStigma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      Aslinda var, bende bir kac tane biliyorum

50GB, Hiz siniri YOK, Bekleme Süresi YOK Bandwidth: Var diye biliyorum ama ne kadar onu bilmiyorum.

Hiz siniri ne kadar bilmiyom ama upload/download cok yavas, bekleme süresi YOK. Bandwidth de yok.

Hiz siniri 3-5mb/s, bandwidth yok, diskspace siniri: YOK. Fakat kötü bi yani var, ayda 10-15TL civari bise.
      Icine kendim 300GB lik dosya koydum sorun cikarmiyor sonra üyeligi kaldirdim okullar basladi pek isime yaramaz diye (anime leri oraya yükleyip arsivliyordum )

EDIT: Ûyeligi kaldirdimizda icinde kalan dosyalar silinmiyor, hala indirilebilinir haldeler, fakat upload edemezsiniz, anca silebilir veya download edebilirsiniz

Google Drive gibi, fakat arsiv gibi bi klasör actirip paylasabiliyon veya bir dosyayi secip link alarak paylasabiliyorsun. Yani güzel bise, tüm Adminler bunu kullanir...

Bildiklerim bunlar

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12