Konu: Amv hazırlama

Bu konu 4169 kez görüntülendi 9 yorum aldı ...

Giriş

• ###### REKLAM ALANI ######

.Çok fazla araştırdım fakat düzgün birşey bulamadım.Eğer amv yapamyı biliyorsanız yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler

Bu konu 4169 kez görüntülendi 9 yorum aldı ...
    Amv hazırlama 4169 Reviews

Konuyu değerlendir: Amv hazırlama

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 4169 kez incelendi.

1. Mesajlar
      39

Amv hazırlama

.Çok fazla araştırdım fakat düzgün birşey bulamadım.Eğer amv yapamyı biliyorsanız yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler

2. Nereden
      Mersin-Ankara
      serhat6223 Nickli Üyeden Alıntı
      Uuu çok zahmetli iş Şöyle ki öncelikle bu iş için bir alt yapı oluşturmak gerek. Nedir bunlar;

*Sony Vegas Pro (11 veya 12 sürümünü kurmanızı tavsiye ederim.)
      *Adobe After Effects gibi programlar gerek önceliğin bunlardan birini bilgisayarına kurman. (Tavsiyem Sony Vegas Pro)

Ondan sonra internette şu şekilde arama yapabilirsin.

*Sony Vegas Pro 8-9-10-11-12 (kaçı kurduysan artık) eğitim dersleri şeklinde aratırsan birkaç bilgiye ulaşabilirsin.
      * Mesela örnek veriyorum. Google' a "Sony Vegas Pro İntro yapımı" yazarsan eminim birkaç Türkçe bilgiye ve çok fazla ingilizce bilgiye ulaşacaksın. Bu şekilde de biraz bir şeyler öğrenebilirsin diye düşünüyorum.

*İntro' ya açıklık getirim. İntro videonun giriş kısmıdır.(İntro önemlidir.)

İntro önemli dedik, internette hazır introlar mevcut onları da kullanabilirsin. Sadece yazı kısmını düzenlemen gerek.

Örnek hazır intro bulabileceğin birkaç site vereceğim;

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Bunları araştırdıktan sonra eminim bir şeyler yapabileceksin.

(Umarım geri dönüp konuna bakarsın biri cevap yazdı mı diye. )
      Konu GryphoN tarafından (06-24-2013 Saat 18:32 ) değiştirilmiştir.

Premiumlu indirme yapabilmeyi sağlar..
      Ayrıntılı bilgi için

A
      NİME HAYATTIR...

3. Mesajlar
      776
      ben de yapmayı çok isterdim ama böyle zahmetli olduğunu bildiğimden hiç bulaşmadım vaktim olsa elimdeki animeleri bitiricem önce

4. Mesajlar
      39
      Çok saol da bende sony vegası buldum fakat pro yok link varsa atabilir misin yada sony vegas dışında bir program

5. Nereden
      Mersin-Ankara
      Çok saol da bende sony vegası buldum fakat pro yok link varsa atabilir misin yada sony vegas dışında bir program
      Sony Vegas Pro 12 (64 Bit)

Rar şifre = www,warezturkey,net

NOT: Rar şifresindeki virgülleri nokta yapmayı unutmayın.

Ayrıntılı bilgi için

A
      NİME HAYATTIR...

6. Nereden
      Gönen/Balıkesir
      Bu programları torrent ile indirin daha kolay olur

7. Mesajlar
      39
      sONY VEGAS DIŞINDA KULLANMAM GEREKEN PROGRAMLAR VAR MI
      Örneğin vide o kesme ve birleştirme için

8. Nereden
      Mersin-Ankara
      sONY VEGAS DIŞINDA KULLANMAM GEREKEN PROGRAMLAR VAR MI
      Örneğin vide o kesme ve birleştirme için
      Sony Vegas ile video üzerinde çok fazla değişik işlem yapabilirsiniz. Kesme - Birleştirme çok basit kalır. İlerledikçe ne demek istediğimi anlayacaksınız.

(Sanki yazdığım hiçbir şeyi okumamış gibi bir haliniz var. Biraz araştırın programı ne kadar kapsamlı olduğunu göreceksiniz.)

Ayrıntılı bilgi için

A
      NİME HAYATTIR...

9. Mesajlar
      39
      GryphoN Nickli Üyeden Alıntı
      Sony Vegas ile video üzerinde çok fazla değişik işlem yapabilirsiniz. Kesme - Birleştirme çok basit kalır. İlerledikçe ne demek istediğimi anlayacaksınız.

(Sanki yazdığım hiçbir şeyi okumamış gibi bir haliniz var. Biraz araştırın programı ne kadar kapsamlı olduğunu göreceksiniz.)
      çok saol

10. Nereden
      hatay
      [I]Sony Vegas Harika bir program amv yapacaksan çok işine yarar[/I]