Konu: Chuunibyou demo Koi ga Shitai! Lite

Bu konu 31450 kez görüntülendi 83 yorum aldı ...

Giriş

• ###### REKLAM ALANI ######

http://farm9.static.flickr.com/8459/8041372943_cf28fa23ae_o.jpg Adı: Chuunibyou demo Koi ga Shitai! Lite Tür: Komedi, Romantizm, Okul Kategori: ONA Bölüm Sayısı: 6 Tanıtım Chuunibyou demo Koi ga Shitai! Serisine ait ONA bölümlerdir.

Bu konu 31450 kez görüntülendi 83 yorum aldı ...
    Chuunibyou demo Koi ga Shitai! Lite 31450 Reviews

Konuyu değerlendir: Chuunibyou demo Koi ga Shitai! Lite

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 31450 kez incelendi.

1. Nereden
      Ankara

Chuunibyou demo Koi ga Shitai! Lite

Adı: Chuunibyou demo Koi ga Shitai! Lite
      Tür: Komedi, Romantizm, Okul
      Kategori: ONA
      Bölüm Sayısı: 6

Tanıtım

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
      Serisine ait ONA bölümlerdir.

Mesaj yazmadan içeriği göremezsiniz.Konuya bir mesaj bırakın ve sayfayı yenileyiniz ...

Not: Aldığım yerde 6 bölüm denilmiş ama 3.bölümden sonraki bölümlerin videoları da 3.bölümdür. Yani aldığım siteye aynı dosya 3 defa upload edilmiş...
      Konu Sc4ry_4ng3L tarafından (01-28-2013 Saat 12:29 ) değiştirilmiştir.

2. 14 kişi Sc4ry_4ng3L üyemize teşekkür etti:
      000enes000 (08-17-2013),Alisa (02-14-2013),balık (05-11-2013),doqukan (04-03-2013),himura14 (02-24-2013),karadevil52 (03-05-2013),kartakur1 (04-22-2013),rmy001 (08-18-2014),Santavik (04-28-2016),skyvolker3 (09-30-2013),snn.kr.93 (05-06-2013),tazy (05-17-2015),traxkamil (09-07-2013),yakamoz0185 (05-05-2013)

3. Mesajlar
      87
      ONA ne demek? OVA gibi bişey mi?

bi de "chuunibyou demo koi ga shitai depth of field" bunun hakkında bir bilginiz var mı? 2. sezon olabilir mi?

kaynak;

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

burda çıkacak animeler yazıyomuş. bunun da adını gördüm.

edit; Lite! ne oluyor peki?
      Konu kerem91 tarafından (02-13-2013 Saat 21:50 ) değiştirilmiştir.

4. Mesajlar
      87
      ...

5. Nereden
      Ankara
      kerem91 Nickli Üyeden Alıntı
      ...
      Kerem bu gibi şeyler için sürekli mesaj yazmana gerek yok upload ve çeviri ile yeterince meşgulüm zaten... Bir şeyleri yetiştirmeye çalışıyorum... Bu gibi sorularını google arama motorundan da öğrenebilirsin...

6. Mesajlar
      87
      korhan06tr Nickli Üyeden Alıntı
      Kerem bu gibi şeyler için sürekli mesaj yazmana gerek yok upload ve çeviri ile yeterince meşgulüm zaten... Bir şeyleri yetiştirmeye çalışıyorum... Bu gibi sorularını google arama motorundan da öğrenebilirsin...

iyi bişey demedim. oraya baktım önce tabi ama türkçe kaynak olmadığı için buraya sormuştum. cevap alamayınca ben de başlığı güncelledim.

7. bakatengu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      ova -- dvd ve blu ray sürümler verilirken genelde verilen animenin senaryosuyla bağlantılı yada olmayan ekstra blmlerdir
      ona - online olarak web üzerinden verilen en fazla 10 dklık blmlerdir
      chuunibyou demo koi ga shitai depth of field bir ova
      chuunibyou demo koi ga shitai lite bir ona
      bunlara 2.sezon denmez

8. bakatengu üyemize teşekkür edenler:
      kerem91 (02-21-2013)

9. Mesajlar
      87
      bakatengu Nickli Üyeden Alıntı
      ova -- dvd ve blu ray sürümler verilirken genelde verilen animenin senaryosuyla bağlantılı yada olmayan ekstra blmlerdir
      ona - online olarak web üzerinden verilen en fazla 10 dklık blmlerdir
      chuunibyou demo koi ga shitai depth of field bir ova
      chuunibyou demo koi ga shitai lite bir ona
      bunlara 2.sezon denmez
      sağol kardeş. ne biliyim internette depth of field çıkacak 2013te diye görünce, yeni sezonun adı sandım.

10. Holy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      eyvallah

11. bakatengu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      chuunibyou demo koi ga shitai depth of field ın şuan 2.blmünü tr bulabilirsin japon kaynakla güncel şu anda lite ona' 6 blm tr olarak tmmlandı 1-4bölümü türk animeden izleyebilirsin 5+6.blm için videoyu indir altazıyla birleştirle izlemelisin burda uyarıyı da yapmışlar o konuda zaten

12. Mesajlar
      87
      bakatengu Nickli Üyeden Alıntı
      chuunibyou demo koi ga shitai depth of field ın şuan 2.blmünü tr bulabilirsin japon kaynakla güncel şu anda lite ona' 6 blm tr olarak tmmlandı 1-4bölümü türk animeden izleyebilirsin 5+6.blm için videoyu indir altazıyla birleştirle izlemelisin burda uyarıyı da yapmışlar o konuda zaten

ben arşivciyim kardeş arşiv şeklinde alcam bi de burda sınırsız internet yok :/

edit; imla
      Konu kerem91 tarafından (03-13-2013 Saat 18:26 ) değiştirilmiştir. Sebep: imla

Sayfa 1 Toplam 9 Sayfadan 123