Konu: Nekomonogatari istiyorum :)

Bu konu 3518 kez görüntülendi 2 yorum aldı ...

Giriş

• ###### REKLAM ALANI ######

Bakamonogatari ve Nisemonogatari serinin devamı olarak Kizumonogatari gelecekti fakat ertelendi.6 farklı seriden olusan monogatari serisi olarak 1 ocak 2013 olarak çıktı.Zannedersem 4 bolumden olusacak :cool:.Bu seriyi benim gibi sevenler wardır umarım.Animeindir ailesi olarak çevirmenizi merakla bekliyorum :) Teşekkurler :o Nyaa Torrent olarak ilk bolum]http://www.nyaa.eu/?page=download&tid=388629

Bu konu 3518 kez görüntülendi 2 yorum aldı ...
    Nekomonogatari istiyorum :) 3518 Reviews

Konuyu değerlendir: Nekomonogatari istiyorum :)

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3518 kez incelendi.

1. Nereden
      Istanbul, Turkey, Turkey

Wink Nekomonogatari istiyorum :)

Bakamonogatari ve Nisemonogatari serinin devamı olarak Kizumonogatari gelecekti fakat ertelendi.6 farklı seriden olusan monogatari serisi olarak 1 ocak 2013 olarak çıktı.Zannedersem 4 bolumden olusacak .Bu seriyi benim gibi sevenler wardır umarım.Animeindir ailesi olarak çevirmenizi merakla bekliyorum Teşekkurler

[COLOR=#008080 :
      Nyaa Torrent olarak ilk bolum[/COLOR]]
      [Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
      The Blue Wrath Fire Dota 2 - Visage
      http://www.animeindir.com/signaturepics/sigpic2053_4.gif

2. Nereden
      London
      Bende daha yeni bitirdim seriyi baya güzeldi dediğin gibi 4bölümden oluşursa bölümler standart uzunluktaysa ilgilenebilirim çünkü altyazısı gerçektende zor yani türkçe bile anlaşılması zor bir anime

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

3. Nereden
      Ankara
      Kaiten Nickli Üyeden Alıntı
      Bende daha yeni bitirdim seriyi baya güzeldi dediğin gibi 4bölümden oluşursa bölümler standart uzunluktaysa ilgilenebilirim çünkü altyazısı gerçektende zor yani türkçe bile anlaşılması zor bir anime
      Ben bunu ta ne zaman görüp eklemiştim zaten...