Konu: Anime Tavsiyeleri Ana Konusu

Bu konu 10587 kez görüntülendi 26 yorum aldı ...

Giriş

• ###### REKLAM ALANI ######

Evet Arkadaşlar Bu Konuyu Şimdilik Kendim İçin Açmayı Düşündüm Ve Tabiki İstediğin Türde Anime Bulamayanlar İçinde İyi Olur Dedim. Arkadaş Bu Konuda Mesela Anime Türü Ve Tarzı Vereceksiniz.Ve Başka Bir Üyede Biliyorsa Size Aklına Geleni Söyleyecek.Mesela Ben Bir Tane Söyleyeceğim. (Seyrettiğiniz Animeleri Şunları Seyrettim Yazmayın Şeklindede Yazabilirsiniz.) Tarz Olarak Birkaç Kızın Bir Adamı Sevdiği Ecchisi Fazla Olan Bir Anime Varmı Önerebileceğiniz Mesela :) (Sırf Ecchisi Olsada Olur

Bu konu 10587 kez görüntülendi 26 yorum aldı ...
    Anime Tavsiyeleri Ana Konusu 10587 Reviews

Konuyu değerlendir: Anime Tavsiyeleri Ana Konusu

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 10587 kez incelendi.

1. Nereden
      İzmir

Anime Tavsiyeleri Ana Konusu

Evet Arkadaşlar Bu Konuyu Şimdilik Kendim İçin Açmayı Düşündüm Ve Tabiki İstediğin Türde Anime Bulamayanlar İçinde İyi Olur Dedim. Arkadaş Bu Konuda Mesela Anime Türü Ve Tarzı Vereceksiniz.Ve Başka Bir Üyede Biliyorsa Size Aklına Geleni Söyleyecek.Mesela Ben Bir Tane Söyleyeceğim. (Seyrettiğiniz Animeleri Şunları Seyrettim Yazmayın Şeklindede Yazabilirsiniz.)

Tarz Olarak Birkaç Kızın Bir Adamı Sevdiği Ecchisi Fazla Olan Bir Anime Varmı Önerebileceğiniz Mesela (Sırf Ecchisi Olsada Olur Yanlız Kız Kıza İlişki Olursa Uygun Değil Benim İçin) Seyrettiğim Çok Var Ama Tavsiyeleri Bekliyorum.
      Konu cihatman tarafından (09-23-2012 Saat 01:22 ) değiştirilmiştir.

2. coni21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      senin için önerilerim şunlar
      1-
      [Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

2-
      [Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
      (izlememişsen pişman olursun)
      3-

4-
      (izlemişsindir herhalde)
      Benden bunlar arkadaş.

3. Nereden
      6 Canavarı
      Ladies Versus Butlers! Ecchi
      Maken Ki ! Ecchi

2Side istediğin türden

4. Nereden
      London
      Maken ki devamlı bana öneriyorlar ama ben ecchi fazla sevmediğimden ilgimi çekmiyor School Days zaten baya iyidi birde
      bunun tam ecchi olduğunu sanmıyorum yani
      [IMG]http://i1058.photobucket.com/albums/t404/burak1599/tumblr_maplsgTSo11r3sabqo1_500_zpsd64677bc.gif[/IMG]

5. Nereden
      İzmir
      Kaiten Nickli Üyeden Alıntı
      Maken ki devamlı bana öneriyorlar ama ben ecchi fazla sevmediğimden ilgimi çekmiyor School Days zaten baya iyidi birde
      bunun tam ecchi olduğunu sanmıyorum yani
      Pein Nickli Üyeden Alıntı
      Ladies Versus Butlers! Ecchi
      Maken Ki ! Ecchi

2Side istediğin türden
      coni21 Nickli Üyeden Alıntı
      senin için önerilerim şunlar
      1-

2-
      3-

4-
      (izlemişsindir herhalde)
      Benden bunlar arkadaş.

İzlemedim Teşekkürler

2-
      3-

4-
      İzledim Bunları

Ladies Versus Butlers! Ecchi İzlemedim Teşekkürler
      Maken Ki ! Ecchi İzledim Bunuda

Benim Gibi Sizde Bu Konuda İstekde Bulabilirsiniz Arkadaşlar.

6. darkyakuza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      1-Hight school of dead
      2-Hight school dxd
      3-Hagure Yusha no Estecica
      4-Dance in the Vampire Bund
      5-brave 10

echi diyosan bunları izlemen lzm kesinlikle 2 de ve 3 de echi abartılmıstır sansüzsüz versiyonları bile var.

7. Nereden
      İzmir
      darkyakuza Nickli Üyeden Alıntı
      1-Hight school of dead
      2-Hight school dxd
      3-Hagure Yusha no Estecica
      4-Dance in the Vampire Bund
      5-brave 10

echi diyosan bunları izlemen lzm kesinlikle 2 de ve 3 de echi abartılmıstır sansüzsüz versiyonları bile var.
      1-Hight school of dead İzlemedim Ama Korku Varmış , Komedili Olması Daha İyi Olurdu
      2-Hight school dxd u İzledim.
      3-Hagure Yusha no Estecica Bunu Görmüştüm.Ama İzlemedim Teşekkürler
      4-Dance in the Vampire Bund Bundada Korku Varmış Başınada Biraz Bakmıştım Galiba Ama Teşekkürler
      5-brave 10 Bunuda İzlemedim

8. darkyakuza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      dakara boku wa h ga dekinai de önereblirim Hight school dxd çizeri yapıyor bu seriyide cok fazla echi oldugundan dolayı 5 bölümden sonrasını bıraktım echi-komedi-süpernatural arıyorsan dene.
      ias karakterinin aynısını adam ordada yapmış.

9. Nereden
      İzmir
      darkyakuza Nickli Üyeden Alıntı
      dakara boku wa h ga dekinai de önereblirim Hight school dxd çizeri yapıyor bu seriyide cok fazla echi oldugundan dolayı 5 bölümden sonrasını bıraktım echi-komedi-süpernatural arıyorsan dene.
      ias karakterinin aynısını adam ordada yapmış.

Boku - h yide İzliyordum. Yeni Bölümü Çıkınca izlemeye Çalışıyorum Teşekkürler

10. Mesajlar
      776

ben de izlemedim ve bulamadım da yardımcı olabilir misniz

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123