Tanıtım

Üçüncü sezonun hikâyesinin çizimi henüz karacaydı. Birkaç bölümün konusu çevredeki uzaylıların korkunç canavarları Omnitrix aygıtının telepatiksel dokunuşla kazanmasıydı. Mora boyanmış ışıklandırma nedeniyle Doktor Vicktor'ın Frankenstein uzaylısını yaratmasıyla, onlar müjdeyle ortaya çıktı. Vicktor, geri döndü, Gölge Hayalet'e sadık oldu, sonra üçüncü sezonda canlandırdı. Planı Korodyum ışığı projesiyle özel istasyonda çarpazlama ve New Mexico'daki (Meksika) vericiyle dünyayı kullanıp dünyayı karanlıklaştırmak, böylece o izin verilen tam güçle ve kuralla gezegeni yok edecekti. Kalkıştı, her nasılsa, Ben engelledi; o güneşin korunmazlık emrini bitirdi ama Omnitrix'in DNA'sını ele geçiremedi.

Sezon 3
27. "Ben 10,000" (Ben 10,000)
28. "Midnight Madness" (Geceyarısı Çılgınlığı)
29. "A Change of Face" (Bir Yüz Değişikliği)
30. "Merry Christmas" (Mutlu Noeller)
31. "Benwolf" (Kurt Ben)
32. "Game Over" (Oyun Bitti)
33. "Super Alien Hero Buddy Adventures" (Süper Uzaylı Kahraman Kafadar Maceraları)
34. "Under Wraps" (Sargılar İçinde)
35. "The Unnaturals" (Normal Olmayanlar)
36. "Monster Weather" (Canavar Havası)
37. "The Return" (Geri Dönüş)
38. "Be Afraid of the Dark" (Karanlıktan Korkmak)
39. "The Visitor" (Ziyaretçi)

Uploadstation Linkleri

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]